English  

هشتمین کنگره دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

banner0020121251

در صورت تمایل به دریافت امتیاز شرکت در هشتمین کنگره دانشکده  دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران لطفاً ضمن ورود به سامانه جامع آموزش مداوم کشور به نشانی www.ircme.ir مراحل عضویت خود را تکمیل نمایید.

سپس فرم ذیل را تکمیل و به ایمیل آدرس: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمائید.

راهنمای ارسال خلاصه مقاله

خلاصه فارسی و لاتین حداکثر باید بین 250 تا 300 کلمه باشد وحاوی عنوان مقاله، سابقه و هدف، مواد و روش ها، یافته­ ها، نتیجه گیری و کلید واژه ها باشدو با فرمت Word-doc ذخیره شده باشد.

لطفاً پس از تکمیل به ایمیل آدرس: 8این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

بازآموزی مدون

در تاريخ 19و20 شهریور 1397 هشت برنامه بازآموزي مدون ، در محل دانشکده دندانپزشكي دانشگاه آزاد اسلامي واقع در خيابان پاسداران ، نيستان نهم به همراه پذیرایی برگزار ميگردد. در صورت تمايل براي شركت در برنامه بازآموزي ضمن ورود به سامانه جامع آموزش مداوم كشور به نشانی www.Ircme.ir ثبت نام خود را به انجام رسانده و سپس فرم زير را تكميل و مبلغ 400/000 ريال به حساب 0105546753008 و یا شماره کارت 5948 9969 9918 6037 بانك ملي شعبه زبرجد به نام دانشکده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامي تهران برای هر برنامه آموزش مدون واريز و شماره فيش و تاريخ پرداخت آن را در قسمت ثبت نام برنامه بازآموزي مدون در سايت كنگره واردنمائيد . لطفاً‌اصل فيش پرداختي را در زمان برگزاري برنامه آموزش مدون به همراه داشته باشيد . همکاران محترم می توانند فقط در دو برنامه صبح و بعد از ظهر ثبت نام نمایند.

تلفن تماس:22543095

فکس:22763450

*لطفاً بعد از پرداخت فیش بانکی به شماره تلفن22543095 آقای جوادی  تماس گرفته و نام و شماره فیش بانکی و یا شماره ارجاع را اعلام کنید در غیر این صورت کنگره هیچ مسئولیتی در قبال ثبت نام نخواهد داشت.


 دریافت فرم فراخوان

 

 

  دریافت فرم ثبت نام در کنگره 

 


  ثبت نام دركنگره 

گروه هدف تا 15 مرداد تا 15 شهريور  زمان برگزاري
دندانپزشكان  3/000/000 ريال   3/500/000 ريال   4/000/000 ريال
 كارشناسان پروتز و تكنسين ها 500/000 ريال  600/000 ريال  900/000 ريال
 بهداشتكاران  400/000 ريال  450/000 ريال  600/000 ريال
دانشجويان و دستیاران تخصصی رایگان رایگان رایگان

خواهشمند است هزينه ثبت نام را به حساب شماره : 0105546753008 و یا شماره کارت 5948 9969 9918 6037 بانك ملي شعبه زبرجد به نام دانشکده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامي تهران واريز و شماره فيش و شماره ارجاع تاريخ پرداخت آن را در قسمت ثبت نام در سايت كنگره وارد نموده و اصل فيش و یا کد پیگیری پرداختي را در زمان برگزاري كنگره همراه داشته باشيد .

لطفاً پس از پرداخت فیش بانکی با شماره تلفن 22543095 جناب آقای جوادی تماس گرفته و نام و شماره فیش بانکی و یا شماره ارجاع را اعلام و تصویر فیش به همراه مستندات مرتبط با تخفیفات (اعضاء هئیت علمی و فارغ التحصیلان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، اعضاء شبکه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) را به شماره تلفن 09300148302 در اپلیکیشن واتس آپ ارسال نمایید. در غیر این صورت دبیرخانه کنگره مسئولیتی در قبال ثبت نام نخواهد داشت .

 

پانل سخنرانی دانشجویی درهشتمین کنگره  دندانپزشکی  دانشگاه آزاد اسلامی

1-    مدت زمان 15 دقیقه

2-    مرتبط با هر موضوع دندانپزشکی بنا به انتخاب دانشجو

3-    به نفر اول جایزه ای تعلق میگیرد

4-    لطفا عنوان و خلاصه سخنرانی خود را تا تاریخ حداکثر15 خرداد 1397 ارسال نمایند.

از دانشجویان علاقمند به ارائه سخنرانی دعوت بعمل می آید تا تاریخ 15خرداد 1397 خلاصه مقالات خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

پيام رئيس دانشکده دندانپزشکی 

سپاس بیکران خداوند یکتا را که فرصتی پیش آورد تا بتوانیم هشتمین کنگره سراسری دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را در دانشکده دندانپزشکی برگزار کنیم. حضور سروران گرامی و استادان گرانقدر و همکاران ارجمند و دانشجویان عزیز و فارغ التحصیل این دانشکده را به خانه خود خیر مقدم عرض نموده و برای شما عزیزان سلامتی و سربلندی از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم این کنگره که با همت و تلاش همکاران گرامی در دانشکده دندانپزشکی و شورای برگزاری و کمیته های مختلف برگزار می گردد مورد توجه شرکت کنندگان محترم قرار گیرد و بتواند در ارتقای دانش دندانپزشکی موثر باشد. در این کنگره سعی بر آن است تا مباحث جدید و به روز دندانپزشکی با توجه به تم کنگره در تمام رشته های آن مطرح شود. امیدوارم با تلاش های همکاران در برگزاری همایش، کنگره ای مطلوب و در خور شان جامعه علمی دندانپزشکی کشور برگزار گردد. اطمینان دارم حضور شما همکاران گرامی می تواند به پربار کردن این کنگره بیانجامد.

دكتر افشيـن حـراجـي

رئيس دانشکده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامي

 

پیام رئیس کنگره 

بنام آنکه هستی نام از او یافت

اساتید بزرگوار، همکاران ارجمند و دندانپزشکان گرامی، اینجانب و همکارانم خداوند بزرگ را شاکریم که این توفیق را به ما عطا فرمود تا افتخار میزبانی شما اساتید، همکاران گرامی و دانشجویان عزیز را در هشتمین کنگره سراسری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران داشته باشیم. هدف اصلی از برگزاری همایشهای علمی به روز نمودن اطلاعات، تبادل دیدگاهها و آشنایی با پیشرفت های رشته های تخصصی است. امروزه به دلیل کثرت برگزاری کنگره های علمی سالیانه همراه با رشد سریع دنیای مجازی و دسترسی آسان به اطلاعات، مسئوولیت برگزاری کنگره های علمی تخصصی سنگین تر شده است. از طرفی با ارتقاء سطح آگاهی عمومی مردم از کیفیت درمان و همچنین بالا رفتن سطح انتظارات آنها نیاز وتسلط ما به شیوه های درمانی جدید نه تنها در رشته خود بلکه در سایر علوم وابسته امری اجتناب ناپذیر گردیده است. برای حصول این مهم و افزایش بهره وری، و در نهایت رضایت مخاطبان، ادغام و در هم آمیختن علوم وابسته آنهم نه در زمانهای پرفاصله و در کنگره های متفاوت بلکه در یک زمان و در یک مکان امری ضروری به نظر می رسد. در همین راستا شورای سیاستگذاری هشتمین کنگره در نظر دارد، از اندیشمندان و صاحب نظران، فرهیختگان و اساتید داخلی و بین المللی دعوت به عمل آورد تا دانش با ارزش خود را با سایر همکاران با توجه به تم کنگره در میان بگذارند. در پایان از همه اساتید بزرگوار و همکاران ارجمند دعوت می نمایم با ارائه نقطه نظرات و مشارکت فعال در برنامه ریزی، ارائه سخنرانی و حضور گرم خود، ما را در انجام این مسئولیت مهم یاری نموده تا به فضل پروردگار شاهد برگزاری همایشی موفق باشیم.

دکتر غلامحسین رمضانی

رئیس هشتمین کنگره دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران