English  

  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )
  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )

خبرهاي فرهنگي فروردین ماه «1394»

1- تیتر خبر: نشست «مهارتهای پیشرفت ارتباط»

با همکاری دفتر نهاد و معاونت فرهنگی اجتماعی و به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) نشست « مهارتهای پیشرفت ارتباط» با حضور استاد محترم دانشگاه جناب آقای دکتر شیری و حضور جمعی از دانشجویان علاقمنددر روز سه شنبه مورخ 94/1/18 در سالن اجتماعات برگزار گردید .

 

2- تیتر خبر: ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)

مشروح خبر: به مناسبت سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، معاونت فرهنگی اجتماعی واحد دندانپزشکی با تهیه و توزیع شیرینی در بین دانشگاهیان محترم، اقدام به برپایی مراسم مولودی خوانی در محل نمازخانه نمود. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عسگری به بیان گوشه ای از فضائل و کرامات بانوی اول جهان اسلام پرداخت.

 

3-تیتر خبر:  ارسال آثار هنری    

مشروح خبر: در اجرای آیین نامه بیستمین دوره مسابقات سراسری کانون قرآن و عترت (ع) در بخش هنر و ادبیات دینی، آثار هنری دانشگاهیان در رشته های شعر، عکس، خطاطی، تذهیب، طراحی پوستر و ... گردآوری  و به دبیرخانه شورای قرآن و عترت استان تهران در واحد تهران مرکز تحویل گیرد .شایان ذکر است نتایج داوری این آثار متعاقباً از طریق سایت پژوهشکده به نشانی  www.tasnim.ir  به اطلاع مسئولین کانون های قرآن و عترت(ع) خواهد رسید.

 

4-تیتر خبر:  ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع)

مشروح خبر: به مناسبت سالروز ولادت با سعادت پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت باقرالعلوم (ع) با تهیه و توزیع شیرینی در بین دانشگاهیان، مراسم مولودی خوانی پس از نماز ظهر روز دوشنبه مورخ 94/1/31 در محل نمازخانه برگزار گردید.

 

5- تیتر خبر: تهیه و توزیع بروشور

به همت کانون دانشجویی « معراج الصلاه» و با همکاری امام جماعت محترم واحد آیات و روایات معتبر با موضوع دروغ و دروغ گویی از منابع اسلامی گردآوری و به صورت جزوه ای مختصر و مفید در قطع A5 تهیه و بین نمازگزاران توزیع گردید .

 

6- تیتر خبر: برگزاری جلسات فرهنگی

اولین جلسه شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی و همچنین شورای اقامه نماز در سال 1394 با حضور اعضاء محترم درروز دوشنبه مورخ 94/1/17 تشکیل که در این جلسه برنامهای فرهنگی مناسب جهت دانشجویان، اساتید و کارکنان به تصویب اعضاء رسید.