English  

  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )
  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )

خبرهاي فرهنگي تیر ماه «1393»

1- تیتر خبر: " اجرای طرح رمضان، بهار قرآن"  

مشروح خبر: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سومین دوره طرح فرهنگی رمضان، بهار قرآن را با عنوان «تفسیر سوره فرقان» را اجرا و  فضای دانشگاه را به عطر حیات آفرینِ کلام آسمانی معطر ساخت. تدریس تفسیر سوره فرقان بر عهده استاد فرزانه حجت الاسلام توانایی بود که با استقبال بیش از نود نفر از کارکنان خواهر و برادر در دهه نخست ماه مبارک رمضان و در سالن اجتماعات واحد برگزار گردید.

2-تیتر خبر: " ختم قرآن کریم "   

مشروح خبر: معاونت فرهنگی واحد از طریق سامانه پیامکی از علاقمندان دانشگاهی دعوت  نمود تا در برنامه ختم قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان مشارکت نمایند. این طرح با استقبال مواجه و برنامه ختم قرآن کریم به صورت غیر حضوری در طول ماه مبارک انجام پذیرفت.

3-تیتر خبر: " دوره آموزشی «نماز و احکام»"      

مشروح خبر: معاونت فرهنگی دوره آموزشی «نماز و احکام آن» ویژه کارکنانی که از سال 89 استخدام و دعوت به همکاری شده اند را با حضور ده تن از کارکنان برگزار تا این عزیزان در ماه ضیافت الهی نسبت به این فرضیه الهی بیشتر آشنا شوند.

4- تیتر خبر: " جزخوانی قرآن کریم "                    

مشروح خبر: معاونت فرهنگی به مناسبت ماه رمضان  از قاری ممتاز استانی جناب آقای ساجدی دعوت به عمل آورده ، پس از اقامه نماز جماعت در محل نماز خانه به اجرای برنامه جزخوانی روزانه قرآن کریم  پرداخت.

5- تیتر خبر: "نشست «تاثیر رسانه بر خانواده »"       

مشروح خبر: معاونت فرهنگی نشست «تاثیر رسانه بر خانواده» ویژه کارکنان واحد را با سخنرانی جناب آقای دکتر خیامی برگزار نمود. ایشان در بخشی از سخنان خود  خاطر نشان کردند : خانواده به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی تاثیر فزآینده ای برشناخت آسیب های اجتماعی دارد و رسانه به عنوان یک ابزار قدرتمند بر افکار و اندیشه زوجین و روابط آنها با فرزندان تأثیربسیار موثری دارد .

6- تیتر خبر: " ویژه نامه «رمضان شهر الصیام»"             

مشروح خبر: معاونت فرهنگی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ویژه نامه ای با نام «رمضان شهر الصیام» با مطالبی نظیر:  1-عناوین راههایی برای ثواب بردن بی نهایت در ماه رمضان2-صله رحم 3- آثار و برکات صله رحم و ... منتشر و آن را در اختیار دانشگاهیان محترم قرار داده تا از مطالب آن بهره مند گردند .

7-تیتر خبر: "دیدار اساتید با مقام معظم رهبری"                                            

مشروح خبر: معاونت فرهنگی با همکاری دفتر نهاد رهبری ، اساتید  نخبه فرهنگی را جهت دیدار با مقام معظم رهبری معرفی و این عزیزان در ایام ماه مبارک رمضان با معظم له دیدار کردند.

8-تیتر خبر: "مسابقه مقاله نویسی"            

مشروح خبر: به مناسبت 21 تیرماه روز ملی و عفاف و حجاب، معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بر اساس مصوبه شورای فرهنگی، مسابقه اینترنتی مقاله نویسی با موضوع عفاف و حجاب را جهت دانشگاهیان برگزار نمود. شایان ذکر است مهلت ارسال مقاله پایان شهریور ماه می باشد.

9-تیتر خبر: " ارسال پیامک"                  

مشروح خبر: معاونت فرهنگی با استفاده از سامانه پیامکی خود اقشار فرهیخته دانشگاهی را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود.