English  

  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )
  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )

خبرهاي فرهنگي آذر ماه «1393»

مراسم و مناسبت‌ها

1- تیتر خبر: " مسابقه پیامکی"                    

مشروح خبر: به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر روز گرامیداشت دانشجو ، معاونت فرهنگی واحد دندانپزشکی اقدام به برگزاری مسابقه با عنوان «زیباترین و کوتاه ترین جمله در وصف دانشجو» با استفاده از سامانه پیامکی نمود. نفرات برتر این مسابقه در روز مراسم با   آرا ء دانشجویان انتخاب و جایزه نقدی پانصد هزار ریالی دریافت نمودند.

2-تیتر خبر:   "تهیه و توزیع بسته فرهنگی"                                             

مشروح خبر: به منظور دانش افزایی و معرفت افزایی، معاونت فرهنگی اجتماعی با تهیه بسته های فرهنگی شامل: کتب «بهای یک لباس» «اخلاق دانشجویی» و« ندای فرهنگ» اقدام به توزیع آنها در مراسم روز دانشجو نمود. شایان ذکر است کتاب« بهای یک لباس» به کلیه استادان و کارکنان واحد اهدا گردید که انشاالله یک مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفدهم دی ماه سالروز توطئه کشف حجاب به دستور رضا خان از آن برگزار و به نفرات برتر جوایز نقدی تقدیم خواهد شد.

3- تیتر خبر:  "برپایی نمایشگاه آثار هنری»  

مشروخ خبر: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی نمایشگاه عرضه محصولات هنری رشته صنایع دستی شامل: سفال، پتینه و ... با ارائه تخفیف مناسب ویژه دانشگاهیان از تاریخ پانزدهم لغایت بیست و هفتم آذرماه برگزارشد و با استقبال خوب مواجه گردید .

 

4-تیتر خبر:   " برگزاری مراسم روز دانشجو"   

مشروح خبر: در اجرای مصوبه شورای فرهنگی و اجتماعی واحد، مراسم روز شانزدهم آذر و گرامیداشت روز دانشجو در روز یکشنبه مورخ  16/09/93 با حضور گسترده دانشجویان و استادان در سالن اجتماعات برگزار گردید. در این مراسم از نفرات برتر حوزه های فرهنگی، آموزشی و ورزشی تجلیل به عمل آمد. از نکات قابل ذکر به قرعه کشی یک وسیله دندانپزشکی (سر توربین)در بین داشجویان می توان اشاره کرد که شور و شعف زاید الوضعی را در بین دانشجویان ایجاد نمود.

5- تیتر خبر: "میزبانی جلسه سیاست گذاری جشنواره میان استانی"   

مشروح خبر: اولین جلسه سیاست گذاری جشنواره میان استانی نشریات دانشگاهی به میزبانی این واحد دانشگاهی با حضور نماینده محترم معاون هماهنگی استان تهران، مدیر فرهنگی استان تهران ، معاونین فرهنگی واحدهای تهران مرکزی و تهران شمال و همچنین نمایندگان استانهای البرز، قزوین و سمنان در تاریخ 25/09/93 برگزار گردید. از مصوبات اصلی این جلسه می توان به انتخاب جناب آقای رفیعی به عنوان دبیر جشنواره و واحد شهرری بعنوان میزبان جشنواره اشاره کرد.

6- تیتر خبر: " مرثیه سرایی به مناسبت رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی(ع)"

مشروح خبر: ستاد اقامه نماز واحد دندانپزشکی به روال سنوات گذشته ضمن نصب بنر و پلاکادر، روز شنبه مورخ 29/09/93 پس از نماز عصر اقدام به اقامه عزا و مرثیه سرایی در نمازخانه به مناسبت فرارسیدن 28 صفر نمود .

 

7- تیتر خبر: " اردوی زیارتی- سیاحتی مشهد مقدس" 

مشروح خبر: در اجرای مصوبه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی واحد مبنی بر برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس در تعطیلات بین دو ترم، تبلیغات و ثبت نام از علاقمندان دانشجو آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت. شایان ذکر است براساس آیین نامه جدید، پنجاه درصد هزینه ی سفر بر عهده دانشجو و الباقی بر عهده واحد دانشگاهی و سازمان مرکزی دانشگاه می باشد.