English  

  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )
  • امام علي علیه السلام فرمود: هر ظرفى كه در آن چيزى ريخته شود پر مى‏شود، مگر ظرف دانش كه هر چه در آن ريخته شود جا باز مى ‏كند. (نهج البلاغه: حكمت 205 )

خبرهاي فرهنگي خرداد ماه «1393»

مراسم و مناسبت‌ها

1- تیتر خبر: " آذین بندی واحد به مناسبت اعیاد شعبانیه"

مشروح خبر: به مناسبت حلول ماه شعبان و آغاز اعیاد شعبانیه معاونت فرهنگی اقدام به آذین بندی درهای  ورودی دانشگاه نمود. قرار دادن احادیث مرتبط با ظهور بر روی سایت واحد و توزیع شیرینی بین دانشگاهیان از دیگر برنامه های قابل ذکر این ایام می باشد.

تیتر خبر: "مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر "    

مشروح خبر: با همکاری نهاد و بسیج دانشجویی واحد، مراسم گرامیداشت سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر با سخنرانی مادر شهید "احمدی روشن" پخش فیلم سینمایی "شیار 143" و تقدیر از فعالان اردوی جهادی سال گذشته در سالن اجتماعات برگزار گردید. از نکات برجسته این مراسم اجرای علی ضیا مجری شناخته شده صدا و سیما بود که با استقبال فراوان دانشجویان مواجه گردید.

2-تیتر خبر: " برپایی نمایشگاه و ایستگاههای مطالعاتی"  

مشروح خبر: به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام (ره) نمایشگاه آثار گرانقدر امام خمینی(ره) به همراه آثار مرتبط به مدت ده روز در کریدور ساختمان شماره 5 واحد برگزار گردید. از برنامه های جانبی ایجاد ایستگاههای مطالعاتی در سطح واحد می توان نام برد که دانشجویان با آثار مذکور بیشتر آشنا
می شوند...

3- تیتر خبر: " شرکت در برنامه قرآنی حسینیه جماران "            

مشروح خبر: به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در تاریخ 11/03/93 جمعی از دانشگاهیان با حضور در حسینیه جماران در محفل قرآنی که با همکاری واحدهای دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و تهران شمال برگزار گردید، شرکت نمودند و از قرائت دلنشین قاریان برجسته کشوری و سخنرانی آیت ا... بجنوردی بهره مند شدند. از برنامه های جانبی این مراسم می توان به بازدید از بیت امام(ره) و همچنین نگارخانه محله جماران اشاره کرد.

4- تیتر خبر: "تجدید میثاق با آرمانهای بلند حضرت امام(ره) " 

مشروح خبر: به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در تاریخ 12/03/93 گروهی از دانشگاهیان با حضور در حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی و شرکت در برنامه تجدید میثاق دانشگاهیان، با امام سفرکرده خود تجدید میثاق و تجدید پیمان نمودند. در این برنامه بروشورهای تهیه شده در بین
شرکت کنندگان توزیع گردید.

5- تیتر خبر: " مراسم میلاد حضرت اباالفضل(ع)" 

مشروح خبر: به مناسبت چهارم شعبان سالروز ولادت علم دار حضرت اباعبدا...الحسین (ع) مراسم مولودی خوانی سرکار خانم خان محمدی همراه با برپایی سفره حضرت اباالفضل (ع) با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان خواهر در سالن اجتماعات واحد برگزار گردید.

6- تیتر خبر: "نشست شیوه های دعوت فرزندان به نماز"     

مشروح خبر: در اجرای مصوبه ستاد اقامه نماز واحد مبنی بر برگزاری "نشست شیوه های دعوت فرزندان به نماز" و به مناسبت روز ملی تبلیغ و اطلاع رسانی دینی با دعوت از خطیب ارجمند جناب حجه الاسلام نقویان، نشستی صمیمی با شرکت پرشور کارکنان خواهر و برادر در تاریخ 31/03/93 برگزار و حاضرین با روشهای برخورد و شیوه های جذاب دعوت فرزندان به نماز بیشتر آشنا شدند.

7- تیتر خبر: "شرکت نخبگان علمی- فرهنگی در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)"        

مشروح خبر: تنی چند از نخبگان علمی- فرهنگی واحد اعم از دانشجو و استاد با دعوت معاونت فرهنگی سازمان مرکزی در ویژه نامه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که در تاریخ 14/03/93 در حرم مطهر و با سخنرانی مقام معظم رهبری برگزار گردیده، شرکت نمودند.